IBIS: RELOADED - відкриття оновленого магазина в м.Одеса!

safe_image

Щовесни природа навколо нас оновлюється: дерева вкриваються новим листям, розквітають квіти на клумбах, а дівчата красуються у новому вбранні. Оновлення зазнає і торгівля, влаштовуючи розпродажі торішнього товару, а магазини поповнюють свій асортимент новими колекціями. Але деякі з них на цьому не зупиняються.

Фірмовий магазин «Ібіс» в Одесі перед відкриттям нового сезону зазнав кардинального оновлення – по суті, від його колишньої версії лишилася тільки назва. Насамперед торгова площа магазину зросла майже вдвічі – додалися нові торговельні зали, відведені під тактичну та пневматичну зброю, одяг і спорядження, а для експозиції патронів до вогнепальної зброї тепер виділено окреме приміщення. Як результат – суттєво збільшився і демонстрований асортимент продукції, який тепер охоплює щонайменше 15 000 найменувань. Відтепер тут є все, що Вам може знадобитися!

Відкриття оновленого одеського магазину «Ібіс» заплановано на 6 квітня цього року. І цю подію є сенс відвідати особисто, адже на гостей заходу чекає особлива програма, куди крім святкового столу з частуванням входить і безпрограшна лотерея! Учасником цієї лотереї стати дуже просто – слід лише зробити покупку на суму від 1000 гривень. І ось Ви вже з нетерпінням очікуєте, гадаючи, що ж Вам дістанеться – мисливський ніж від торгової марки SKIF, подарунковий сертифікат або додаткова знижка на наступну покупку. І хтозна, а раптом доля усміхнеться саме Вам, і тоді Ви станете власником головного з наших призів – гладкоствольної рушниці Escort S12 Triopad Sport 12-го калібру від всесвітньо відомої компанії Hatsan!

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: