I міжнародний фестиваль «Майстри Сталевої Грані»

I міжнародний фестиваль «Майстри Сталевої Грані»

На цих вихідних в Києві пройшов давно знайомий нам всім фестиваль, але в зовсім новому форматі. "Майстри Сталевої Грані" запропонували цікаву програму всім, хто цінує холодну красу, цікавляться здоровим способом життя, бойовими мистецтвами, культурними та історичними українськими промислами.

В рамках фестивалю, було зроблено особливий акцент на розвиток культури, майстер класи допомогли всім охочим ознайомитись з цікавими аспектами володіння ножами та догляду за ними, бойовими мистецтвами, самозахистом та першою допомогою. Варто також відзначити яскраві виступи вже знайомих нам гуртів і нові цікаві шоу.

На "Сталевій грані" вже стали традицією швидкі бліц-конкурси, і "Майстри Сталевої Грані" також перейняли цей приємний досвід.

На відкритому майданчику демонстрували свої досягнення майстри ковальської справи. І, не зважаючи на досить прохолодну погоду, охочих ознайомитись з їх творчістю було чимало.

Кожен відвідувач виставки (а було їх чимало), міг знайти для себе щось цікаве - шабельні бої, семінари, виступи які були цікаві для дорослих та малечі. Адже "Майстри Сталевої Грані" - це свято для всієї родини!

мастера стальной грани

Більше фото у нас на Фейсбуці: Майстри Сталевої Грані.

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: