Безпілотний БТР «Фантом» увійшов в Топ-5 світових розробок в сфері бронетехніки

Безпілотний БТР «Фантом», від державного підприємства «Спецтехноекспорт», що входить до складу держконцерну «Укроборонпром», який був представлений на одній із наймасштабніших виставок зброї у світі – IDEX (International Defence Exhibition), що проходить раз у два роки у Об’єднаних Арабських Еміратах, потрапив у ТОП-5 рейтингу аналітичного видання Defence Blog, як найбільш цікава бойова машина. Про це в четвер, 23 лютого, повідомила прес-служба концерну.

«Розробники інтегрували систему протитанкові ракети «Бар'єр» в «Фантом». З таким озброєнням, майже невидимий і мобільний «Фантом» здатний вражати важкі і легкі броньовані цілі на відстані від 100 до 5000 метрів. Крім того, «Фантом» оснащений стабілізованою платформою для різних видів озброєння. Вогневі випробування «Фантом» з кулеметом калібру 12,7 мм підтвердили високу ефективність нової розробки»

В рейтингу з п'яти сучасних розробок в сфері бронетехніки, український беспилотний БТР «обігнав» турецьку БМП Kaplan-20 з 105-мм гарматою, колісну БМП Rabdan з Об'єднаних Арабських еміратів і сербський броньовик Milosh BOV M16.

Оборонна виставка IDEX проходить в Абу-Дабі з 19 по 23 лютого 2017 року, найважливіша подія в своєму роді на Близькому Сході. IDEX 2017 є однією з найбільших і стратегічно важливих в світі оборони і безпеки виставок. Учасники та відвідувачі виставки мають можливість зустрітися з місцевими та міжнародними виробниками і постачальниками новітнього обладнання, технологій і систем.

Загалом у виставці взяли участь 1235 компаній, включаючи Boeing, Lockheed Martin, Northrop Grumman, Raytheon і Укроборонпром.

Читайте також:

Безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб «Фантом»

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: