VIII Фестиваль бойових мистецтв Воїн Світла

Вже восьмий раз Фестиваль «Воїн Світла» став однією з найважливіших бойових подій року. Навесні в Ботанічному саду, це захопливе дійство немало собі рівних. Можливо і не зовсім звична для української душі східна культура, змогла підкорити серця сотень людей.

Тут мова йде, переважно про відкритий чемпіонат з японського мистецтва випробування меча – Тамесігірі (ну ми guns.ua все ж таки, зброя в першу чергу). Тоді на весні, на галявині ботанічного саду в очах всіх глядачів було видно захоплення, чимало хто, спершу не зрозумівши задуму дійства, під кінець із захопленням чекав кожного наступного змаху меча, і ми разом з ними, аплодували і щиро раділи за переможця.

В цей раз, організатори вирішили не відступати від традиції – сімейне свято, лишилось таким самим сімейним. Чимало дітей і дорослих із щирим захопленням насолоджувались виступами колективів з різних куточків України. Когось окремо виділити дуже важко, чи можна сказати що, мабуть, найдинамічніший з побачених виступ Галицьких Левів, можна порівнювати з мистецтвом володіння ножами від хлопців з «МАКО»? 

В своєму інтерв’ю в журналі «Воїн Світла», Тетяна Крижанівська (організатор фестивалю) зазначає «Бойові мистецтва – це вибір свідомих людей». І дуже тішить той факт, що таку свідомість проявляє все більша кількість людей, вчить культурі і відданості своїй справі дітей, з перших років свого життя! Тож подякуємо від всієї душі організаторам, за таку подію, яка відкрита для всіх і кожного!

voin9

Наш вердикт простий – якщо вас не було в цей раз, приходьте на наступний, дев’ятий фестиваль, який здається ще навіть не анонсований, але вже дуже очікуваний!

Вхід
на сайт
Забули пароль? Реєстрація користувача
Увійти як
користувач: